Typy plotů

Typy plotů

Naše betonové ploty jsou sestaveny z betonových sloupků a dílců. Ty jsou vyrobeny z certifikovaného českého betonu stálého složení. Nečekejte tedy u nás žádné napodobeniny. Díky poctivému materiálu jsou betonové ploty velmi odolné vůči klimatickým vlivům i mechanickému působení. Životnost betonových plotů dosahuje díky kvalitnímu zpracování až několika desítek let. Co se týká vzhledu betonového oplocení, máme k dispozici několik dekorů a barevných provedení, které si můžete prohlédnout níže. Neváhejte, vybírejte, kombinujte, fantazii se meze nekladou, betonový plot sluší každému domu.

Dekory betonových plotů

Štípaný kámen
Cihla baculatá
Cihla ostrá
Zadní strana oboustranného plotu

Novinka - betonové desky s dekorem dřeva

Dřevěná deska nízká
Dřevěná deska vysoká

Oboustranné betonové ploty

Dnes se již díky technologickému pokroku vyrábí běžně oboustranné betonové ploty, které se pochlubí reliéfním dekorem štípaného kamene z jedné strany, ta druhá je zdobena plochým vzorem skládaného kamene. Je potom jen na vás, kterou stranou otočíte plot do zahrady a kterou do ulice. Oboustranné betonové ploty jsou stejně jako jednostranné vyrobené z kvalitního betonu. Ten zajistí plotu výjimečnou odolnost a dlouhou životnost. Dobrou zprávou je, že betonové ploty nevyžadují žádnou údržbu, nebudou vám ted zasahovat do volného času.

Barvy betonových plotů

Základní šedá
Pískovec

Typy sloupků

Betonový sloupek průběžný hladký
Betonový sloupek koncový hladký
Betonový sloupek průběžný vzorovaný
Betonový sloupek koncový vzorovaný
Betonový sloupek průběžný oboustranně vzorovaný
Betonový sloupek koncový oboustranně vzorovaný
Betonový sloupek rohový hladký

Betonové komponenty

S betonovým plotem kolem zahrady můžete nově sladit také vzhled záhonů a dalších zahradních prvků. Využijte speciální betonové komponenty. Jsou to komponenty z betonu s různými dekory a v několika barevných variantách, které jdenoduše setavíte do požadovaného tvaru a v rozích zajistíte plastovými kolíky. Navrhnout a sestavit si tak můžete různě velké vyvýšené záhony, vytvořit kompostér či komponenty použít jako opěrnou zídku ve svažitém terénu.

Vyvýšené záhony
Záhon v dekoru dřeva

Provozovatel

KULKABEX s.r.o., IČ: 24251135 DIČ: CZ24251135 OR, vedený Městským soudem v Praze, oddíl C, vložka 197360